Nasze rekomendacje

Zastanawiasz się gdzie zjeść, bądź szukasz lokalnej usługi? Sprawdź nasze „Polecajki”

Atrakcje dla aktywnych
Dla miłośników dobrej kuchni
Sprawdź nasze rekomendacje
Pobliskie atrakcje

Mazury to malownicza kraina w Polsce, która zachwyca swoim naturalnym pięknem i bogactwem kulturowym. To idealne miejsce dla miłośników natury, którzy chcą zrelaksować się i odetchnąć od miejskiego zgiełku. Oprócz tego, Mazury oferują wiele atrakcji turystycznych, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Znajdziesz tam mnóstwo zabytków, muzeów, festiwali i imprez, a także możliwości aktywnego wypoczynku, jak wędkarstwo, żeglarstwo czy kajakarstwo.

Mazurska Pętla Rowerowa

Jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych szlaków rowerowych w Polsce. Prowadzi przez malownicze krajobrazy Puszczy Piskiej, południowej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, a także przez wiele urokliwych miast i wsi Mazur.

Rowerowe wycieczki są świetną okazją do poznania pięknych krajobrazów i przyrody Mazur. Wzdłuż trasy znajdują się liczne jeziora, lasy, pola oraz urokliwe wsie, które zachęcają do zatrzymania się i odpoczynku. To doskonała opcja dla miłośników spędzania wolnego czasu w sposób aktywny.

W przerwie przy zwiedzaniu
Gdzie warto odpocząć?

Zapraszamy do lokalnej kawiarni na Mazurach, gdzie serwujemy najlepszą kawę w okolicy i pyszne, świeże wypieki. Nasza kawiarnia to miejsce, gdzie możesz odpocząć i zrelaksować się w przyjemnej atmosferze, ciesząc się widokiem na piękne jeziorko z fontanną. Oferujemy także szeroki wybór herbat, smoothie i innych napojów. Czekamy na Ciebie z uśmiechem i gorącą filiżanką kawy!

Artystyczne Ciacho – ul.Ratuszowa 1b, 11-700 Mragowo